DIGITAL

DENTAL

CLINIC

 Hľadáme profesionálov a ľudí, ktorí milujú svoju prácu a sú pripravení ponúknuť pacientom vynikajúce služby a starostlivosť

DIGITAL DENTAL CLINIC

Úplne nová, moderna a špičková zubná klinika novej úrovne v Bratislave-Dúbravke, ktorá poskytne kompletný balík služieb od dentálnej hygieny až po náhradu zubov zubnými implantátmi. Používajú sa najnovšie digitálne pristroje, ktoré existuju na svete, vrátane operačného mikroskopu, dentalných skenerov, 3D tlačiareň, lokálne a panoramatické RTG snímky a podobne. Zubná klinika (celkovou výmerou 270m2) pozostáva z recepcie, RTG miestnosti, oddychovej miestnosti pre personál a 5 ambulancií: chirurgická ambulancia, ambulancia čelustnej ortopédie, ambulancia záchovnej a estetickej stomatológie, ambulancia dentálnej hygieny, detska ambulancia.

dental clinic

HĽADÁME PROFESIONÁLOV A ĽUDÍ, KTORÍ MILUJÚ SVOJU PRÁCU A SÚ PRIPRAVENÍ PONÚKNUŤ PACIENTOM VYNIKAJÚCE SLUŽBY A STAROSTLIVOSŤ.

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE STOMATOLÓGA

Hľadáme zubného lekára/lekárku

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE ORTODONTISTU

Hľadáme ortodontistu

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE DENTÁLNEHO CHIRURGA

Hľadáme dentálneho chirurga

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE ZDRAVOTNÚ SESTRU

Hľadáme zdravotnú sestru

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE ASISTENTA LEKÁRA

Hľadáme asistenta lekára

PRACOVNÁ POZÍCIA PRE DENTÁLNU HIGIENIČKU

Hľadáme dentálnu higieničku

MÁTE MOŽNOSŤ PRIPOJIŤ SA K NÁŠMU TÍMU A SPOLOČNE S NAMI BUDOVAŤ BUDÚCNOSŤ JEDINEČNÉHO A MODERNÉHO ZUBNÉHO LEKÁRSTVA. VYUŽITE PRÍLEŽITOSŤ NA NEUSTÁLY KARIÉRNY RAST A ROZVOJ S NAMI. RADI VÁS UVIDÍME V NAŠOM TÍME.

[forms ID=2]

Digital Dental Clinic